AGROSZ S.C.

ul. Zambrowska 8a
18-200 Wysokie Mazowieckie
e-mail: agrosz4@wp.pl
tel. 86 275 22 86

 

Firma Agrosz, która została założona przez Tadeusza Roszkowskiego w 1990r., jest jedną z większych firm zajmujących się hurtową i detaliczną sprzedażą części zamiennych, produkcji krajowej i zagranicznej, do ciągników i innych maszyn rolniczych na Podlasiu.  
Naszymi klientami są właściciele gospodarstw rolnych z całego województwa, jak również w dużej skali przedsiębiorstwa i firmy drogowo-transportowe. Nasza oferta sięga 20 tysięcy pozycji z całej gamy rolniczej oraz ogumienia, akumulatorów, pasów klinowych, łożysk i różnego typu normaliów z branży rolniczej, technicznej oraz motoryzacji.
Naszym podstawowym celem jest zaspokajanie potrzeb naszych odbiorców pod względem asortymentowym, fachowego doradztwa i miłej, szybkiej obsługi.


Przedstawiamy państwu naszą ofertę celem nawiązania współpracy z gronem nowych klientów w zakresie dystrybucji części zamiennych i maszyn rolniczych na terenie powiatu wysokomazowieckiego jak i województwa podlaskiego i okolic. Proponujemy państwu bogaty i szeroki asortyment części zamiennych do wszystkich typów ciągników produkcji krajowej jak i maszyn rolniczych produkcji krajowej i zagranicznej. Nasza firma wyspecjalizowana jest w zaspakajaniu potrzeb najbardziej wymagających klientów.

Bronchiectasis is an abnormal expansion of the airways in the lungs. Usually canada rx onlinethey are formed as a result of repeated bacterial infections of the chest, causing damage to the respiratory tract.

Agrosz Spółka Cywilna
ul. Zambrowska 8a
18-200 Wysokie Mazowieckie
woj. podlaskie
e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
tel: 86 275 22 86
fax: 86 275 22 88
NIP: 722-15-51-073